Yalın Altı Sİgma

Süreç Mükemmelliği için tutarlı, sağlam, sürdürülebilir bir metodoloji mi arıyorsunuz ? Süreçleri önce Yalınlaştırmak, sonra detaylı ve istatistiki analizlerle mükemmelleştirmek mümkün. Farkındalık, Yeşil Kuşak, Kara Kuşak, Yalın Uzmanı eğitimlerimiz ve Proje Danışmanlık Desteğimiz için bizi arayın, sizi bilgilendirelim.

Süreç İyİleştİrme

Şirketinizdeki verimsizlik noktalarını profesyonel ekibimizle analiz edelim, süreçlerinizdeki zaafiyetleri ve fırsatları size gösterelim. Daha az hata üreten, daha verimli, çevik ve müşteri odaklı süreçler için tecrübemizle size yol gösterelim. Yeni süreçlere ihtiyacınız varsa, bu süreçleri tasarlayalım.

Değİşİm Yönetİmİ

Gelecekte var olabilmek için mevcut yapınızın, iş yapış şeklinizin değişmesi mi gerekiyor ? Süreçlerin ve algıların değiştirilmesi ve sürdürülebilir başarı için ‘Değişim Yönetimi Sürecini’ planlayalım. ‘Dönüşüm Yolculuğunuzda’ tecrübemizle yanınızda olalım, başarıyı garanti altına alalım.

Satış

Satış Ekiplerinizin ihtiyaç duyduğu; Temel ve İleri Seviye Satış, Müzakere, Satış Psikolojisi, Satış İletişimi, Kişilik Tiplerine Göre Satış, Drama ile Satış Eğitimlerimizle Kurumsal Hedeflerinize ulaşmanız için yanınızdayız.

Lİderlİk

Liderler Kadronuzun eğitimi, liderlik vasıflarının ve farkındalıklarının geliştirilmesi, şirket içi sinerjinin, üretimin ve çalışan memnuniyetinin artması için 360 Derece Liderlik Eğitimlerimizle ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyoruz.

Motİvasyon

Çalışanlarınızın motivasyonlarını arttırmak için, Öz Motivasyon Yaklaşımını destekliyor, ekiplerinizin farkındalığını arttırıyor, eğitimlerimizle onlara ihtiyaç duydukları desteği veriyor, onları geliştiriyoruz.

YODA E&D Danışmanları Fark Yaratır

Değişim ihtiyacınız ne olursa olsun Değişim Liderlerimiz, sektörel tecrübeleri ve süreç mükemmelliği konusundaki deneyimleriyle size zaman ve para kazandırır.

YODA E&D Tekerleğİ Yenİden İcat Etmez

Şirket birikiminiz, iş tecrübeniz ve geçmiş kazanımlarınız detaylı olarak analiz edilir ve bu birikimin üzerine konularak çıta daha da yükseğe taşınır.

ŞİMDİ DEĞİŞİM ZAMANI..

Şirketinizde ihtiyacınız olan gelişim & değişim hamlesi için bize ulaşın. Sürdürülebilir başarınıza ulaşmanızda know-how ve tecrübemizle yanınızdayız..